Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Biore

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Biore - це поєднання грецьких слів: bios - життя і oro - задоволення.

Принцип Biore - догляд за шкірою через регулярне, ретельне очищення без стресу.

Це нормалізує природні функції шкіри, робить її здоровою і красивою.

Biore - кошти для очищення шкіри №1 в Японії від KAO Corporation (Japan). *

Історія бренду Biore почалася в 1980 році з винаходу пінки для вмивання особи.

За 35 років існування бренду асортимент помітно розширився, але і зараз, засоби для щоденного очищення шкіри на основі новітніх наукових розробок - основа Biore.

В Японії 65% жінок регулярно користуються засобами Biore.

Висока якість і ефективність забезпечили бренду високу лояльність і в інших країнах світу, таких, як: США, Великобританія, ОАЕ, Австралія.

Biore - одна з найпопулярніших японських марок. Належить до групи компаній KAO - такого японському Procter & Gamble. Зараз KAO планує підкорити Росію і починає саме з Biore.

Бренд насправді існує з 1890 року і спочатку спеціалізувався на виробництві мила. Мило Biore в Японії, мабуть, як у нас «Дитяче» - золотий перевірений часом стандарт і ідеал) Сьогодні Biore робить акцент на очищенні шкіри, тому першими в продажу у нас з'явилися гелі для душу, засоби для зняття макіяжу і муси для вмивання.

Основне, що, за словами марки, відрізняє її муси від інших подібних засобів - технологія Skin Purifying Technology: сенс в тому, що молекули очищають компонентів об'єднані в блоки. За рахунок цього вони повинні, з одного боку, ефективніше прибирати забруднення, з іншого - не проникати занадто глибоко в шкіру і не вимивати з неї вологу.

Розгорнути
Вгору