Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Trimay

Бренд Trimay – порівняно молода, але дуже перспективна компанія корейського бьюті-ринку. Косметика бренду здобула популярність завдяки ефективним засобам для догляду за зоною навколо очей. Крім того, на ринку себе зарекомендувала косметика Trimay для догляду за шкірою обличчя, тіла та за волоссям.

Спочатку бренд завоював популярність на батьківщині – у Південній Кореї. І дуже швидко слава якості продукції поширилася на країни Європи. Сьогодні продукцію можна знайти практично у будь-якій країні Євразії, а в Україні купити товари Trimay можна на сайті HappyMix.

Незвичайні рішення від Trimay
Компанія зарекомендувала себе незвичайною формою патчів. Справа в тому, що стандартно патчі вирізають під анатомічну форму очей. А патчі марки Trimay виготовляють за такою конфігурацією, щоб патч закривав область верхніх та нижніх повік, а також міжбрівну зону. Тобто велика зона покриття працює на шкірі більш ефективно.

Особливістю товарів Trimay є незвичайний склад. Серед активних компонентів можна зустріти:

зміїна отрута;
акулі плавники;
екстракт ластівчиного гнізда.
Звичайно, склади засобів багаті і більш звичними, але корейськими інгредієнтами: екстрактами чайного дерева, центели азіатської, галактомісісом, комплексами вітамінів і кислот і т.д.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору