Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Etude House

Косметична косметика Etude House, натхненна класикою

Корейська торгова марка Etude House неймовірно популярна як у своїй країні, так і за кордоном. Вона була заснована в 1995 році і спочатку називалася виключно Etude на честь знаменитого твору польського композитора Фредеріка Шопена. Легка і трохи драматична музика надихнула розробників створення власного творіння. У зв'язку з цим народився бренд, що випускає чудову косметичну продукцію молодіжної аудиторії.

Поступово компанія розширювалася та змінювала свою структуру. Тому було вирішено її перейменувати, що призвело до появи другого слова House. Сьогодні Етюд Хаус – один із найуспішніших брендів, що ставить своїм основним завданням випуск товарів високої якості за розумною ціною. Його цільову аудиторію складають енергійні дівчата та жінки, які хочуть виглядати стильно у будь-якій ситуації. Застосування природних інгредієнтів високої якості робить кожний продукт надзвичайно ефективним. Особливістю косметичних засобів, крім натуральної складової, є привабливий дизайн упаковки. Всі продукти, що випускаються, мають романтичне оформлення в пастельних кольорах, яке полюбилося клієнтам. Тому Etude House відгуки має лише позитивні, а захоплені споживачі завжди чекають надходження у продаж актуальних новинок.

Широкий асортимент косметики Етюд Хаус

Користуються попитом серії для догляду за шкірою обличчя та тіла для різних вікових категорій. Створені засоби з дієвими формулами миттєво перетворюють шкіру, усуваючи будь-які недосконалості та наповнюючи його сяючою красою. Розроблена Etude House косметика сприяє неодмінному збереженню та примноженню привабливості. Лінійки для турботи про волосся включають шампуні, бальзами, маски на органічній основі, а також чудові фарби без аміаку. Вигідно підкреслити власну привабливість можна завдяки використанню декоративної косметики та допоміжного приладдя для створення макіяжу.

Немає товарів

Вгору